Foc Communication CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
  • Chiny Foc Communication CO.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter, Sprzedawca
marki: FOCABLE
Ilość pracowników: 50~60
Coroczne wyprzedaże: 1500000-2000000
Rok założenia: 2007
pc Export: 80% - 90%
Wprowadzenie

FOC COMMUNICATION CO, LTD to przedsiębiorstwo high-tech, które specjalizuje się w R & D, produkcji i sprzedaży produktów światłowodowych i urządzeń. Znajdujemy się w Shenzhen w Chinach. Mamy zespół profesjonalnych inżynierów i menedżerów, którzy poświęcają się dziedzinom światłowodowym i szybko rozwijamy się. Produkty są stosowane głównie w telekomunikacji, przyrządach, CATV, FTTX sieciowych, Wide Area Network, Local Area Network i tak dalej. Zdobywaliśmy dobrą reputację i staliśmy się dobrymi partnerami tych firm dobrze znanych w kraju i za granicą.

Naszymi głównymi produktami są splitter światłowodowy, światłowód patch cord, włókno szklany pigtail, adapter światłowodowy, tłumik światłowodu, sprzęgacz FBT, WDM, panel światłowodowy, złącze światłowodowe, konwerter włókien światłowodowych i związane z nimi produkty światłowodowe. Jesteśmy w stanie dostarczyć produkty światłowodowe i zapewnić kompleksową obsługę zakupową. Możemy również dostarczyć produkty i usługi OEM. Będziemy produkować w pełni zgodnie z życzeniem klientów. Mamy ponad 50 wykwalifikowanych pracowników w linii produkcyjnej i posiadamy profesjonalny zespół ds. Sprzedaży zagranicznej, aby zapewnić kontakt i komunikację skutecznie i skutecznie.

Konsekwentnie dostarczamy produkty wysokiej jakości w bardzo konkurencyjnych produktach. Mamy zaawansowanych urządzeń do testów komunikacji optycznej z zagranicy, oferując klientom niezawodne produkty z zapewnieniem jakości. I mamy już ustalone relacje biznesowe z klientami z Europy Wschodniej i Zachodniej, Południowej i Ameryki Północnej, Azji Środkowej, Afryki i tak dalej.

Jakość i usługi są zawsze naszym największym problemem. Od ustalonego, nasza firma utrzymuje koncepcję jakości pierwszej, przede wszystkim, ciągłego doskonalenia, dążąc do najlepszych. Zobowiązujemy się także do dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałego wsparcia technicznego klientom, zaspokajając potrzeby klientów. Dzięki wiodącej technologii, dobrych produktach i usatysfakcjonowanej usłudze, wierzymy, że mogą współpracować i tworzyć lepsze relacje biznesowe od teraz i w przyszłości.

Historia
FOC COMMUNICATION CO., LTD od wielu lat zajmuje się produktami światłowodowymi i jesteśmy zobowiązani do zapewnienia najbardziej wydajnych rozwiązań po najniższych kosztach dla każdego klienta.

FOC COMMUNICATION CO., LTD posiada profesjonalny zespół założony przez starszych ekspertów w dziedzinie komunikacji optycznej. Posiadamy zaawansowane technologie i wiecznie tworzymy technologie rozdzielacza włókien plc i innych pasywnych elementów światłowodu.

FOC COMMUNICATION CO., LTD zawsze poświęca się dostarczaniu produktów o wysokiej jakości i niskich kosztach oraz zadowalającej obsługi posprzedażowej klientów na całym świecie, aby sprostać szybkiemu wzrostowi popytu na rynku FTTH. Posiadamy zaawansowane urządzenia do badań produkcyjnych i urządzenia uszczelniające.

Dostarczamy klientom najlepsze produkty i najlepsze usługi. Chcemy też długofalową dobrą współpracę z klientami w celu stworzenia złotej przyszłości.

Jakiekolwiek zapotrzebowanie, skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoje wiadomości.

Zasada biznesowa

Najpierw jakość

Klient przede wszystkim

Ciągłe doskonalenie

Ścigając się najlepiej

Usługa
FOC COMMUNICATION CO., LTD jest wiodącym producentem światłowodowych produktów i dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i doskonałej obsługi.

Nasze usługi

1. Gwarantowane produkty wysokiej jakości. Wszystkie części sprzedawane przez FOC COMMUNICATION CO., LTD spełniają wszystkie wymagania fabryczne i są objęte roczną gwarancją. Niektóre produkty zindywidualizowane mogą zawierać do trzech lat gwarancji. Przed wysyłką testujemy każdą sztukę produktów światłowodowych, aby upewnić się, że krosownice, PLC Splitter mogą pracować w systemie bez żadnych problemów.

2. Zamówienie OEM i ODM jest opcjonalne.
Dostarczamy Patch Cords, PLC Splitters FC do złączy LC / SC / ST PC / UPC Simplex OM3 0.9 / 2.0 / 3.0mm dostosowane długości zgodnie z Państwa wymaganiami i dostosować opakowanie.

3. Aby osiągnąć satysfakcję klientów, akceptujemy kolejność zamówienia, nawet jeden Piece.

4. Szybka reakcja w ciągu 24 godzin. Jakikolwiek problem, skontaktuj się z nami natychmiast, a my odpowiemy natychmiast.

5. Jesteśmy fabryki, więc mamy zdolność do produkcji masowej i możemy sprostać pilnym potrzebom wysyłki klienta.

Pomoc techniczna

Większość naszych produktów FOC COMMUNICATION CO., LTD przyjmuje zaawansowaną technologię, a linia produkcyjna są wyposażone w zaawansowane urządzenia i przyrządy. Wszyscy nasi pracownicy są wyszkoleni i wykwalifikowani.

Niektóre z naszych surowców są importowane z Japonii i Stanów Zjednoczonych, na przykład ze światłowodu, włókna światłowodowego i tak dalej. Gwarantujemy jakość produktów.

Serwis pogwarancyjny

Nasz zespół roboczy i dział sprzedaży mogą zagwarantować szybką i wydajną obsługę posprzedażną naszych produktów sprzedawanych na całym świecie.

FOC COMMUNICATION CO., LTD posiada pełny łańcuch dostaw, który gwarantuje wymagania akcesoriów. Współpracujemy z dostawcami surowców światłowodowych, a także mamy udziały głównych części sterowników PLC, ferrulów światłowodowych, obudów i tak dalej. Możemy skrócić czas produkcji i czas dostawy łatwo.

Usługa przewozowa

International Express: DHL, FedEx, UPS, TNT i EMS.
Przesyłki są zazwyczaj dostarczane w 1-3 dni roboczych po otrzymaniu płatności i 1-3 dni po otrzymaniu PO dla klientów VIP. Bezpieczna wysyłka i szybka dostawa zaspokoi wymagania klientów.

Nasz zespół
Mamy profesjonalny zespół w dziedzinie produktów światłowodowych.

Zespół produkcyjny

FOC COMMUNICATION CO., LTD posiada wykwalifikowaną i doświadczoną grupę produkcyjną. Kupujący potwierdzają elementy, jakość, szczegóły dotyczące produktów, datę dostawy i warunki dostawy, a następnie przesyłają nam PO, jeśli mają, FOC Communication Co., Ltd wyda PI odbiorcom. Następnie przygotujemy towary. Gdy towary będą gotowe, przygotujemy się do wysyłki towarów zgodnie z żądaniem.

Dział produkcji przygotuje plany produkcji, ukończy zadania produkcyjne i upewnij się, że dostarczają towary na czas. Gdy jednostka produkcyjna otrzyma zamówienie, przygotuje materiał i wyciąć kabel zgodnie z żądaniem, zebrać złącze, sprawdzić ubytek wstawiania i stratę zwrotu. Dział produkcji jest także odpowiedzialny za szkolenie nowych pracowników w celu uzyskania wykwalifikowanych pracowników.

Zespół Kontroli Jakości

Wszystkie produkty światłowodowe muszą przejść pięć kontroli całego procesu produkcyjnego. Kontrola surowców, kontrola jakości produkcji sprawdzanie pojedynczo, losowe sprawdzanie, kontrola wyglądu i sprawdzenie przed wysyłką.

Serwis techniczny

Zespół techniczny FOC COMMUNICATION CO., LTD ma doświadczenie w dziedzinie produktów światłowodowych, rozwiązywania trudności technicznych podczas produkcji, poprawy ilości produkcji i zapewnienia wsparcia technicznego klientom.

Serwis sprzedaży

Sprzedaż będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów, rekomendowanie odpowiednich produktów klientom, otwarcie rynku, omówienie szczegółów zamówień, śledzenie zamówień w trakcie produkcji, dostarczanie informacji o śledzeniu klientom oraz świadczenie usług posprzedażnych klientom. Nasza sprzedaż sprzedawała nasze produkty światłowodowe do ponad 20 krajów. Współpracowaliśmy z klientami bardzo dobrze i zapewniamy doskonałą obsługę. Pracowaliśmy bardzo dobrze.