• Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections
 • Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections
Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections

Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, ISO Certificate
Numer modelu: Adapter światłowodowy Bare Fiber Optic FC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły pakowania: Pudełko 50PCS / blister
Możliwość Supply: 90000PCS / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał rękawów: Rękaw ceramiczny z cyrkonu Adapter: FC, SC, ST, LC
materiał: Metal, tworzywo sztuczne Tryb: Singlemode, wielomodowy
High Light:

fiber optic cable adapter

,

fiber optic adaptor

opis produktu

Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections

Adaptery z błoną światłowodową zapewniają prosty i efektywny sposób użycia włókien niesterminowanych z komercyjnymi pojemnikami. Po prostu zdejmij, wyczyść i zdejmij włókno i włóż do adaptera. Są zalecane do połączeń liczników energii, tymczasowych napraw systemów lub wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie połączenie światłowodu.

Adaptory Bare Fiber są używane jako medium do łączenia światłowodu z włóknami światłowodowymi. Te karty zostały zaprojektowane z myślą o szybkości i są tradycyjnie używane do przystawek liczników energii, do tymczasowych napraw lub połączeń światłowodowych. Niewielka utrata insercji i wysoka jakość polerowania.

Adaptery Bare Fiber umożliwiają szybkie i łatwe tymczasowe połączenia włókien jednomodowych i wielomodowych.

 • Połączenia tymczasowe dla włókien wielomodowych i jednomodowych
 • FC, SC, SMA i ST dostępne dla włókien wielomodowych
 • FC, SC i ST dostępne dla włókien jednomodowych
 • Może pomieścić bufory włókien o rozmiarze do 900um

cechy

 • Szybko podłącz włókna do ważnego wyposażenia
 • Adaptery te są bardzo przydatne do łączenia włókien z licznikami energii, optycznymi reflektometrami optycznymi (OTDR) i różnymi innymi urządzeniami, umożliwiając testowanie funkcjonalne in-situ bez konieczności zamocowania stałego złącza.
 • Duża precyzja do 900 μm włókna
 • Niewielkie włókno jest zabezpieczone w miejscu za pomocą specjalnej precyzyjnej pianki piankowej, zapewniającej pracę bez zniekształceń i bez dyfuzji oraz powtarzalnych pomiarów. Można uwzględnić włókna o rozmiarach buforów do 900 μm.
 • Dostępne są także zestawy adapterów wielomodowych i jednofunkcyjnych
 • Te zestawy zawierają pojedyncze korpusy adaptera, końcówki wymienne FC, SC i ST, uniwersalną tuleję dopasowującą do szybkich połączeń między żłobkami a przyłączem światłowodowym, aby zapewnić, że czyste odcięte włókna są spłaszczone z przodu żeberki łączącej. Do wszystkich adapterów dołączone są przewody do czyszczenia zablokowanych tulejek.

Aplikacje

 • Krótko połączyć się z źródłami światła, miernikami energii, OTDR, licznikami współczynników ekstynkcji oraz różnymi urządzeniami do testowania i pomiaru
 • Przetestuj niezakończone szpule włókien i włókien
 • Prace montażowe i naprawcze

Instrukcja obsługi

 1. Jeśli używasz adaptera z włókna światłowodowego bez włókna, przejdź do kroku. Jeśli używasz włókien kablowych, zdejmij co najmniej 3 cale zewnętrznej kurtki kabla i odciąć odsłonięte elementy wytrzymałościowe (zazwyczaj włókna Kevlarowe w pobliżu pozbawionej krawędzi).
 2. Odsunąć wystarczającą ilość buforu, aby umożliwić wkładanie włókien. Długość buforowanego materiału powinna wynosić około 15 mm do 20 mm.
 3. Wyczyść odkrytą okładzinę acetonem i / lub alkoholem izopropylowym (odczynnik).
 4. za. Magnetyczny zacisk: Otwórz klapę magnetyczną. Naciągnij włókninę, aż bufor zatrzyma włókno. W tym momencie odwróć zacisk magnetyczny, aby utrzymać włókno na swoim miejscu.
 5. b. Zacisk sprężynowy: Wciśnij sprężynowy mechanizm zaciskania buforu i włóż włókno zabrudzone do otworu odbiorczego. Naciągnij włókninę, aż bufor zatrzyma włókno. W tym momencie zwolnij mechanizm buforowy, aby utrzymać włókno na swoim miejscu.
 6. Użyj pióra tnącego, aby delikatnie wyznaczyć włókno tak blisko końcówki żelaznej, jak to możliwe. (Patrz rysunek 2) Uwaga: Jeśli włókno zrywa się podczas procesu scoringowego, oznacza to, że wynik był zbyt głęboki, co spowoduje złe zakończenie włókna i wysokie straty.
 7. Pociągnij włókno przebijane bezpośrednio do góry. Ściernica punktowana powinna być czysta w punktacji. Uwaga: zawsze ciągnij włókno bezpośrednio. Niezastosowanie się do tego spowoduje złe zakończenie włókna i wysokie straty.
 8. Sprawdź twarz czołową lupą, a jeśli to konieczne, dopasuj włókno, aż zostanie spłukana.
 9. Włókno jest teraz gotowe do użycia. Włóż adapter do gniazda optycznego urządzenia testującego.

Adapter światłowodowy, Bare Optical Fiber Adapter

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Adapter światłowodowy SC Bare Enable Quick and Easy Temporary Connections czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.