• Adapter światłowodowy FTTX 10G Duplex Simplex LC OM3 Niezawodność
Adapter światłowodowy FTTX 10G Duplex Simplex LC OM3 Niezawodność

Adapter światłowodowy FTTX 10G Duplex Simplex LC OM3 Niezawodność

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, ISO Certificate
Numer modelu: LC OM3 Simplex i Duplex Adapter światłowodowy

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły pakowania: 50PCS / blister pudełko
Możliwość Supply: 90000PCS / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał rękawów: Brąz Pokrywa, Ceramiczne Rękawy Zirconia Adapter: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, E2000
Rdzenie: Simplex, Duplex, Quad materiał: Metal, tworzywo sztuczne
Cap kolor: Biało - czerwony Tryb: Singlemode, wielomodowy
High Light:

fiber optic adaptor

,

fiber optic connector adapters

opis produktu

Adapter światłowodowy FTTX 10G Duplex Simplex LC OM3 Niezawodność

To świetne rozwiązanie, gdy musisz połączyć dwa standardowe moduły wielodrożnego dupleksu LC. Łącznik jest montowany w panelach, dzięki czemu można go używać, gdy wszystkie połączenia są dostępne. Drzwi zamykane zapobiegają wprowadzaniu kurzu i zanieczyszczeń między zamianą kabli. Kolor akwarium wskazuje na włókno wielomodowe OM3 i OM4 Aqua, które jest laserem zoptymalizowanym pod kątem 50/125.

cechy

Niska wstawa i utrata odbicia wstecznego

Wysoka precyzja wyrównywania

Zastosowanie w aplikacjach jednomodowych lub wielomodowych

Wybór materiału obudowy i materiału tulejowego

ISO9001: 2008, zgodność z ROHS

Podanie

Sieci Lokalne (LAN)

Sieci telekomunikacyjne

Sieci metra

Sieci przetwarzania danych

Przemysłowych i wojskowych

Instalacje wstępne

Sprzęt do transmisji / przełączania sieci światłowodowej

CATV

Aktywne zakończenie urządzenia

Przemysłowe, wojskowe i medyczne

Specyfikacja

Parametr Jednostka LC, SC, FC, ST
SM MM
PC UPC APC PC
Utrata wkładu (typowa) DB ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2 ≤0,2
Utrata zwrotu DB ≥45 ≥ 50 ≥60 ≥30
Wymienność DB ≤0,2
Powtarzalność DB ≤0,2
Trwałość Czas > 1000
temperatura robocza DO -40 ~ 75
Temperatura przechowywania DO -45 ~ 85

Przewagi konkurencyjne

1. producent adaptera światłowodu, dostawa OEM, ODM
2. Certyfikat jakości: ISO9001: 2008, ROHS
3. Wysoka technologia, profesjonalna i doskonała kadra zarządzająca sprzedażą, wydajne zarządzanie dźwiękiem
4.Focable znany jako producent adapterów światłowodowych dla doskonałej jakości produktów, konkurencyjne ceny, szybka dostawa i dobra obsługa

Adapter światłowodowy, optyczna karta światłowodowa, złącze światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Adapter światłowodowy FTTX 10G Duplex Simplex LC OM3 Niezawodność czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.