• Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO
  • Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO
  • Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO
Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO

Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Wodoodporna skrzynka na złącze ODVA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1szt/karton
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO Opancerzony: Nieopancerzony, pancerny
Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU Włókna typu: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM
Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką Średnica kabla: 2,0 mm, 0,9 mm
High Light:

puszka zakończeniowa kabla

,

puszka zakończeniowa ftth

opis produktu

Wodoodporna obudowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO, kabel CPRI, zastosowanie FTTA

Obudowa wodoodporna IP68 została zaprojektowana tak, aby przekraczać wymagania ODVA, obudowa spełnia normy szczelności środowiskowej IP68 i jest idealnym wyborem dla taniego / łatwego w użyciu rozwiązania w przemyśle, światłowodzie do anteny (FTTa) lub w innych trudnych zastosowaniach środowiskowych .

Wodoodporna obudowa IP 68, wieloportowy terminal światłowodowy, terminale światłowodowe acess. Wieloportowe rozwiązania terminali do zdalnej łączności radiowej w zastosowaniach światłowód do anteny (FTTA). Zespoły kabli światłowodowych tworzą łącze światłowodowe między zdalnym modułem radiowym a terminalem konsolidacyjnym na szczycie wieży.

funkcje

  • Złącza spełniają normy szczelności środowiskowej IP68 i są idealnym wyborem przy niskich kosztach.
  • Jest to łatwe w użyciu rozwiązanie do zastosowań przemysłowych, światłowodowych na antenach (FTTA) lub w innych trudnych warunkach środowiskowych.
  • To wodoodporne złącze zewnętrzne mocuje się do adaptera na panelu RRH.
  • Wspólne złącze LC, SC, MPO w środku umożliwia łatwiejsze testowanie i czyszczenie.
  • Dostępne są dwa typy wtyczek: bagnetowe gwintowane i łatwe do podłączenia.

Aplikacje

  • Systemy FTTX / FTTA
  • Sieci PON
  • Linki CATV
  • Dystrybucja sygnału optycznego

Dane techniczne

Stopień ochrony: IP67
Członek siły kabla Opancerzone lub nieopancerzone
Okrągły kabel OD 5,0 mm do 14 mm
Materiał płaszcza kablowego LSZH, PE lub TPU
Odporność na zgniatanie kabli 200 N / cm długoterminowe
Stopień ochrony przeciwpożarowej UL94-V0
Liczba PLC 1 do 2 szt
Liczba tulei ochronnych Fusion 1 do 24 szt
Promień gięcia 20D
Rodzaj kabla Hybrydowy lub niehybrydowy
Wytrzymałość na rozciąganie 1200N długoterminowe

Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa IP68 dla złącza ODVA SC DLC MPO czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.