• Wodoodporny wielomodowy kabel światłowodowy Fullaxs do LC Duplex Jumper do FTTH
  • Wodoodporny wielomodowy kabel światłowodowy Fullaxs do LC Duplex Jumper do FTTH
Wodoodporny wielomodowy kabel światłowodowy Fullaxs do LC Duplex Jumper do FTTH

Wodoodporny wielomodowy kabel światłowodowy Fullaxs do LC Duplex Jumper do FTTH

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Patchcord FULLAXS / LC-FULLAXS / LC 2 rdzeń

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Włókna typu: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Średnica kabla: 0,9 mm Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO
Rdzenie: 12 rdzeni Długość: 1M, 2M, 3M, 5M lub zgodnie z życzeniem klienta
Opancerzony: Nieopancerzony, pancerny Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

Patchcord światłowodowy simplex

,

zworka światłowodowa

opis produktu

Złącza i kable krosowe FullAXS Fullaxs do LC duplex Jumper do FTTH

Kabel światłowodowy FTTA (Fibre To The Antenna), FullAXS-LC / UPC, 2 rdzenie, 9/125 OS2, kurtka TPU, 3M

Patchcord FTTA (Fibre To The Antenna) FullAXS został zaprojektowany w celu dostosowania do dużej tolerancji w kierunku Z i oferuje korzyść z montażu osłony złącza jedną ręką. Dzięki tej nowej ofercie produktowej użytkownicy mogą również wygodnie usuwać i wymieniać nadajniki-odbiorniki przez wycięcie w przegrodzie, co całkowicie eliminuje potrzebę otwierania całej zdalnej skrzynki radiowej i wystawiania jej zawartości na niebezpieczne warunki pogodowe. W przypadku połączenia optycznego, system złączy zawiera standardowy interfejs dupleks LC dla przemysłu do szybkiego łączenia ze wszystkimi nadajnikami-odbiornikami LC duplex SFP.

Parametry:

  • Strata wtrąceniowa: ≤0,3 dB
  • Powtarzalne: ≤0,2dB
  • Trwałość mechaniczna: 500 cykli
  • Numer rdzenia: 2 rdzenie
  • Temperatura pracy: -40 ~ + 70 ℃
  • Temperatura przechowywania: -40 ~ + 70 ℃
  • Temperatura pracy: -10 ~ + 50 ℃
  • Poziom ochrony: IP67
  • Dane dotyczące rozciągania: między złączem a kablem światłowodowym ≥ 180N
  • Opóźnienie zapłonu powłoki zewnętrznej: UL 94V-0
  • Zgodny z RoHS

Cechy:

  • Kabel światłowodowy: OS2 Single Mode GYFJH, 5,0 mm, 2 rdzenie, kurtka TPU, czarny
  • Otwarta przegroda dla łatwiejszego dostępu do SFP
  • Pozytywne mechaniczne sprzężenie zwrotne dla operatora po pełnym połączeniu
  • Solidne blokowanie bagnetowe dla łatwego, szybkiego i bezpiecznego łączenia
  • Dostępne dla trybu jednomodowego i wielomodowego
  • Wodoodporny, pyłoodporny i odporny na korozję

Aplikacje:

  • Stacje bazowe WiMAX i LTE
  • Zdalne głowice radiowe (RRH)
  • Przemysłowe zastosowania zewnętrzne
  • Przestrzeń kosmiczna i obrona

Dane techniczne

Złącze

Koniec A Fullaxs (dupleks LC)
Koniec B Fullaxs (dupleks LC) lub SC, MPO, MTP
Fibre Core 2)
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Długość fali roboczej (nm) 1310/1550 850/1310
Polerowanie UPC APC UPC
Utrata wtrąceniowa (Max.dB) 0.2 0,3
Utrata zwrotu (min. Db) 55 60 35
Czasy krycia 500 min
Trwałość (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Temperatura pracy (℃) -40 ~ + 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ + 85


Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Wodoodporny wielomodowy kabel światłowodowy Fullaxs do LC Duplex Jumper do FTTH czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.