• Kabel światłowodowy Mini SC 12-rdzeniowy Huawei Mini SC Simplex jednomodowy G657A
  • Kabel światłowodowy Mini SC 12-rdzeniowy Huawei Mini SC Simplex jednomodowy G657A
Kabel światłowodowy Mini SC 12-rdzeniowy Huawei Mini SC Simplex jednomodowy G657A

Kabel światłowodowy Mini SC 12-rdzeniowy Huawei Mini SC Simplex jednomodowy G657A

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Patchcord Mini SC 1 rdzeń

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Włókna typu: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Średnica kabla: 2,0 mm, 3,0 mm, 4,6 mm Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO
Rdzenie: 12 rdzeni Długość: 1M, 2M, 3M, 5M lub zgodnie z życzeniem klienta
Opancerzony: Nieopancerzony, pancerny Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

Patchcord światłowodowy simplex

,

zworka światłowodowa

opis produktu

Patchcord ze złączem Mini SC Simplex Single SC jednomodowy G657A Mini SC

Złącza mini SC Huawei zapewniają solidne i szczelne rozwiązanie do połączeń światłowodu z domem (FTTH).

Złącze mini SC Huawei zawiera złącze typu SC / APC w wąskiej, szczelnej, gwintowanej obudowie polimerowej, umożliwiając łatwe podłączenie do terminalu wieloportowego lub przedłużacza liniowego.

Złącza SC / APC współpracują ze standardowym adapterem zapewniającym wspólny interfejs dla aplikacji FTTX

Parametry:

  • Zapewnia doskonałą odporność na warunki atmosferyczne dla FTTA i innych zastosowań zewnętrznych.

  • Umożliwia elastyczność korzystania z zespołów zakończonych fabrycznie lub wstępnie zakończonych lub zainstalowanych na miejscu

  • Nadaje się do FTTA i ekstremalnych temperatur zewnętrznych

  • Zapewnia funkcjonalność w trudnych warunkach pogodowych

  • Może być instalowany bez specjalnego oprzyrządowania

  • Złącze gwintowane

  • Zapewnia ochronę przed zginaniem podczas instalacji i długotrwałego użytkowania

Aplikacje:

  • Stacje bazowe WiMAX i LTE
  • Zdalne głowice radiowe (RRH)
  • Przemysłowe zastosowania zewnętrzne
  • Przestrzeń kosmiczna i obrona
  • Antena światłowodowa (FTTA) Najnowsze

  • Systemy komunikacji mobilnej nowej generacji (GSM, UMTS, CMDA2000, TD-SCDMA, WiMAX, LTE itp.)

  • Sieć dostępu

  • System telekomunikacyjny / CATV

  • HUAWEI CPRI

Dane techniczne

Kryteria projektowania i testowania Telcordia GR-3120 i GR-326
Typ złącza SC, LC
Operacja Temperatura Od -40 ° C do 70 ° C
Utrata wtrąceniowa <0,25dB
Utrata odbicia <- 50dB (PC); <-65dB (APC)
RoHS Bez substancji niebezpiecznych


Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Kabel światłowodowy Mini SC 12-rdzeniowy Huawei Mini SC Simplex jednomodowy G657A czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.