• FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC
  • FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC
FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC

FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Patchcord PDLC-LC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Średnica kabla: 2,0 mm, 0,9 mm Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO
Rdzenie: 2 rdzenie Długość: 1M, 2M, 3M, 5M lub zgodnie z życzeniem klienta
Opancerzony: Nieopancerzony, pancerny Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

Kabel światłowodowy 0

,

9 mm

opis produktu

PDLC-LC Patchcord światłowodowy FTTA Zewnętrzny wodoodporny kabel GYFJH IP67

 

Opancerzony zewnętrzny kabel światłowodowy służy do anteny i dalekiej transmisji stacji bazowej.
Fiber optic patch cable is kind of indoor/outdoor patch cord, built on LSZH cable with 5.0mm or 7.0mm diameter, with water blocking aramid yarns and UV resistant black outer jacket. Patchcord światłowodowy jest rodzajem patchcordu wewnętrznego / zewnętrznego, zbudowanego na kablu LSZH o średnicy 5,0 mm lub 7,0 mm, z blokującymi wodę przędzami aramidowymi i czarną kurtką zewnętrzną odporną na promieniowanie UV. PDLC patchcord is for harsh environment, especially for rodent resistance and bird resistance. Patchcord PDLC jest przeznaczony do trudnych warunków, w szczególności do odporności na gryzonie i ptaków.

 

FOC COMMUNICATION CO., LTD oferuje kable krosowe PDLC-PDLC, kable krosowe PDLC-LC, kable krosowe PDLC-SC zgodnie z życzeniem klienta, długość od 1 metra do 500 metrów.

 

Dane techniczne

  • Stopień ochrony IP67 dla ochrony przed wodą i kurzem, odporności na korozję
  • Przykręcany mechanizm współpracujący zapewniający połączenie
  • Odporność na wstrząsy, wibracje i zgniatanie mechaniczne
  • Zaprojektowany do trudnych warunków otoczenia w szerokim zakresie temperatur
  • Dostosowana długość kabla i rodzaj światłowodu
  • Podłącz i używaj, łatwe i niezawodne, opłacalne połączenie
  • Ognioodporny i wodoodporny
Aplikacje
  • Szeroko stosowany w FTTA i FTTH
  • Używany do stacji bazowej 3G 4G
  • BBU, RRU, RRH, LTE

Dane techniczne

Złącze Koniec A PDLC
Koniec B PDLC, LC (dupleks LC) lub SC, MPO, MTP
Fibre Core 2, 4
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Długość fali roboczej (nm) 1310/1550 850/1310
Polerowanie UPC APC UPC
Utrata wtrąceniowa (Max.dB) 0.2 0,3
Utrata zwrotu (min.dB) 55 60 35
Czasy krycia 500 min
Trwałość (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Temperatura pracy (℃) -40 ~ + 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ + 85

 

Kabel światłowodowy GYFJH 7,0 mm

Pozycja Dane
błonnik Tryb pojedynczy G.657A2
Średnica włókna 7,0 mm
Materiał i kolor kurtki LSZH czarny
Członek napięcia Włókno aramidowe
Max. Max. attenuation osłabienie ≤ 0,4 dB / km przy 1310 nm
≤0,3dB / km przy 1550 nm
Odporność na rozciąganie (krótkoterminowe) 500 N (bez pęknięcia)
Odporność na zgniatanie (krótkoterminowe / długoterminowe) 1000 N / 100 mm
opóźnianie rozpalania IEC 60332-3
Uvioresistant PRZECHODZIĆ
Poświadczenie Spotkaj się z RoHS i UL

FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC 0

Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany FTTA IP67 Wodoodporny kabel światłowodowy PDLC-LC czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.