• Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych
  • Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych
  • Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych
Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych

Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych

Szczegóły Produktu:

Place of Origin: China
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: ISO Certification and RoHS Compliant
Numer modelu: Moduł rozdzielacza PLC 2 × 64 ze złączami LC

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Packaging Details: 1pcs/blister box
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 90000 sztuk / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: G.657A Cable Type: LSZH jacket
Fiber Tube: 0.9mm tube Rodzaj złącza: LC / APC
Port: 2*64 Długość fali operacyjnej: 1260–1650 nm

opis produktu

Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych
Planarny rozdzielacz obwodu fal świetlnych (PLC Splitter) jest rodzajem zintegrowanego falowodu optycznego urządzenia dystrybucyjnego opartego na podłożu kwarcowym.Ma zalety małej objętości, szerokiej przepustowości, wysokiej niezawodności, doskonałej jednorodności.Rozdzielacz światłowodowy nadaje się szczególnie do pasywnych sieci optycznych (EPON, BPON, GPON), które są połączone z urządzeniami końcowymi i realizują dystrybucję mocy optycznej.
 
FOC COMMUNICATION CO., LTD dostarcza rozgałęźniki światłowodowe 1*N i 2*N.A te rozdzielacze PLC mogą być wykonane na życzenie klienta.

 

Cechy

Niska strata wtrąceniowa
Niski PDL
Wysoka strata zwrotu
Jednolity podział mocy
Kompaktowa konstrukcja
Szeroka operacyjna długość fali
Szeroka temperatura pracy
Doskonała stabilność środowiskowa i mechaniczna
Zakwalifikowany w ramach Telcordia GR-1221 i GR-1209

 

Aplikacje

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)
Pasywne sieci optyczne (PON)
Sieci lokalne (LAN)
Systemy CATV
Dystrybucja sygnału optycznego
Urządzenia testowe

 
Specyfikacje optyczne

Parametr

Jednostka

Specyfikacja (klasa P)

Numer kanału

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Długość fali działania

Nm

1260~1650

Strata wtrąceniowa (maks.)

dB

4,3

7,6

11,0

14,8

17,9

21,5

Jednorodność (maks.)

dB

0,8

1,0

1.2

1,5

1,8

2,0

Strata zależna od polaryzacji

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Utrata zwrotu

dB

≥50

Kierunkowość

dB

≥50

temperatura robocza

-40~+85

Temperatura przechowywania

-40~+85

Uwaga: wszystkie powyższe dane nie obejmują łączników.
 
Informacje dotyczące zamawiania

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Port

Typ włókna

Wejście

Wyjście

Długość warkocza

Złącze

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0,5--2,0m, 0=Adapter, X=Inne

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=brak, X=inne

 

 

Możemy wyprodukować wiele serii splitterów PLC, w tym
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 z następującym pakietem
Rozdzielacz PLC z gołym światłowodem
Bezblokowy światłowodowy rozdzielacz PLC
Rozdzielacz światłowodowy PLC modułu ABS
Optyczny rozdzielacz PLC LGX Box

Rozdzielacz PLC kasety

Rozdzielacz PLC typu paletowego
Rozdzielacz światłowodowy PLC do montażu w stojaku do aplikacji PON
Rozgałęźniki PLC do montażu na ścianie

 

Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych 0        Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych 1

 

Zalety

1. Gwarantowana wysoka jakość produktów

2. Szybka dostawa

3. Bezpieczna wysyłka

4. Szybka reakcja w ciągu 24 godzin

 

Dostarczamy produkty i zapewniamy sprawną obsługę!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Rozdzielacz światłowodowy PLC 2 × 64 Moduł ABS LC / APC Kompaktowa konstrukcja dla pasywnych sieci optycznych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.