• Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL
  • Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL
  • Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL
Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL

Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: ISO Certification and RoHS Compliant
Numer modelu: 1*32 PLC Splitter Typ modułu ABS

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: 1 sztuk/karton
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 90000 sztuk / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Długość fali: 1260–1650 nm Rodzaj włókna: G.652D, G.657A
Złącze: FC, SC, LC Średnica rury wejściowej: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm
Kanał: 1*2, 1*4, 1*8, 1*16, 1*32, 1*64 Średnica rury wyjściowej: 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm

opis produktu

Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL
 
Splitter optyczny PLC wykonany w procesie półprzewodnikowym.Igła światłowodowa znajduje się w górnej części chipa, w chipie, aby uzyskać bocznik, rozdzielacz optyczny PLC można podzielić na kasetę, chip, stojak itp.

 

Cechy

Wysoki współczynnik ekstynkcji polaryzacji i doskonała jednorodność.

Może być w sposób ciągły pokryty różnymi włóknami

Dobra jednorodność i niskie straty wtrąceniowe

1*2, 1*4, .... 1*128 typów opcjonalnie

Niska dodatkowa strata

Pełna struktura rdzenia

Może być ponownie użyty

Rodzaje włókien opcjonalnie

 

Aplikacje

Sieć telekomunikacyjna

System komunikacji światłowodowej

Sieci lokalne (LAN)

Światłowód do domu (FTTH)

Telewizja kablowa (CATV)

Sprzęt testowy

Czujnik światłowodowy

Światłowód CATV

 
Specyfikacje optyczne

Parametr

Jednostka

Specyfikacja (klasa P)

Numer kanału

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Długość fali działania

Nm

1260~1650

Strata wtrąceniowa (maks.)

dB

4,3

7,4

10,7

13,9

17,2

21,5

Jednorodność (maks.)

dB

0,5

0,8

1,0

1,4

1,6

2,0

Strata zależna od polaryzacji

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Utrata zwrotu

dB

≥50

Kierunkowość

dB

≥50

temperatura robocza

-40~+85

Temperatura przechowywania

-40~+85

 

Parametr

Jednostka

Specyfikacja (klasa P)

Numer kanału

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Długość fali działania

Nm

1260~1650

Strata wtrąceniowa (maks.)

dB

4,3

7,6

11,0

14,8

17,9

21,5

Jednorodność (maks.)

dB

0,8

1,0

1.2

1,5

1,8

2,0

Strata zależna od polaryzacji

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Utrata zwrotu

dB

≥50

Kierunkowość

dB

≥50

temperatura robocza

-40~+85

Temperatura przechowywania

-40~+85

Uwaga: wszystkie powyższe dane nie obejmują łączników.
 
Informacje dotyczące zamawiania

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Port

Typ włókna

Wejście

Wyjście

Długość warkocza

Złącze

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0,5--2,0m, 0=Adapter, X=Inne

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=brak, X=inne

 


Możemy wyprodukować wiele serii splitterów PLC, w tym
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 z następującym pakietem
Rozgałęźniki PLC z gołym światłowodem
Bezblokowy światłowodowy rozdzielacz PLC
Skrzynka ABS Rozdzielacz światłowodowy PLC
Optyczne rozgałęźniki PLC LGX Box
Rozdzielacz PLC kasety
Rozdzielacz PLC światłowodowy typu paletowego
Rozdzielacz PLC do montażu w szafie do zastosowań PON
Rozgałęźniki PLC do montażu na ścianie

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Rozdzielacz światłowodowy SC / UPC Moduł Telecom ABS Typ 1 x 32 Low PDL czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.