• Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC
  • Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC
  • Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC
  • Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC
Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC

Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: ISO Certification and RoHS Compliant
Numer modelu: 1*4 PLC Splitter Mini Tube Type

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 sztuk
Szczegóły pakowania: 1 sztuk/karton
Zasady płatności: Western Union, T / T
Możliwość Supply: 90000 sztuk / miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Rodzaj włókna: G.652D, G.657A Materiał kabla: PVC, LSZH
Rura: Gołe włókno, 0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm Rodzaj złącza: SC / UPC, SC / APC, FC / UPC, FC / APC, LC / UPC, LC / APC
Port: 1 * 2, 2 * 2, 1 * 4, 2 * 4, 1 * 8, 2 * 8, 1 * 16, 2 * 16, 1 * 32, 2 * 32, 1 * 64, 2 * 64 długość warkocza: 0,5M, 1,0M, 1,5M

opis produktu

Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC
FSplittery optyczne firmy iber są dostępne w szerokiej gamie stylów i rozmiarów, aby dzielić lub łączyć światło przy minimalnych stratach.Wszystkie splittery są produkowane w bardzo prostym procesie, dzięki któremu powstają niezawodne, niedrogie urządzenia.Rozdzielacze mogą być wykonane w niestandardowych długościach włókien i z dowolnym rodzajem złącza.

 

Cechy

Niska strata wtrąceniowa
Niski PDL
Wysoka strata zwrotu
Jednolity podział mocy
Kompaktowa konstrukcja
Szeroka operacyjna długość fali
Szeroka temperatura pracy
Doskonała stabilność środowiskowa i mechaniczna
Zakwalifikowany w ramach Telcordia GR-1221 i GR-1209

 

Aplikacje

FTTX (FTTP, FTTH, FTTN, FTTC)

Telekomunikacja długodystansowa i transmisja danych

Sprzęt i systemy światłowodowe

 

Wydajność optyczna

Parametr

Jednostka

Specyfikacja (klasa P)

Numer kanału

 

1X2

1X4

1X8

1X16

1X32

1X64

Długość fali działania

Nm

1260~1650

Strata wtrąceniowa (maks.)

dB

4,3

7,4

10,7

13,9

17,2

21,5

Jednorodność (maks.)

dB

0,5

0,8

1,0

1,4

1,6

2,0

Strata zależna od polaryzacji

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Utrata zwrotu

dB

≥50

Kierunkowość

dB

≥50

temperatura robocza

-40~+85

Temperatura przechowywania

-40~+85

 

Parametr

Jednostka

Specyfikacja (klasa P)

Numer kanału

 

2X2

2X4

2X8

2X16

2X32

2X64

Długość fali działania

Nm

1260~1650

Strata wtrąceniowa (maks.)

dB

4,3

7,6

11,0

14,8

17,9

21,5

Jednorodność (maks.)

dB

0,8

1,0

1.2

1,5

1,8

2,0

Strata zależna od polaryzacji

dB

0,2

0,3

0,3

0,3

0,3

0,5

Utrata zwrotu

dB

≥50

Kierunkowość

dB

≥50

temperatura robocza

-40~+85

Temperatura przechowywania

-40~+85

Uwaga: wszystkie powyższe dane nie obejmują łączników.
 
Informacje dotyczące zamawiania

PLC

 

 

 

 

 

 

 

Port

Typ włókna

Wejście

Wyjście

Długość warkocza

Złącze

 
 
 
 
PLC

0102=1x2
0104=1x4
0108=1x8
0116=1x16
0132=1x32
0164=1x64
0204=2x4
0208=2x8
0216=2x16
0232=2x32
0264=2x64

1=G652D, 2=G657A

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

L=900µm Luźna tuba, S=2.0mm, R=3.0mm, 0=Adapter

05-20=0,5--2,0m, 0=Adapter, X=Inne

FU=FC/UPC, FA=FC/APC, SU=SC/UPC, SA=SC/APC, ST=ST/UPC, LU=LC/UPC, LA=LC/APC, 00=brak, X=inne

 

Możemy wyprodukować wiele serii splitterów PLC, w tym
1X2, 1X4, 1X8, 1X16, 1X32, 1X64, 2X4, 2X8, 2X16, 2X32, 2X64 z następującym pakietem
Rozgałęźniki PLC z gołym światłowodem
Bezblokowy światłowodowy rozdzielacz PLC
Skrzynka ABS Rozdzielacz światłowodowy PLC
Optyczne rozgałęźniki PLC LGX Box
Rozdzielacz PLC kasety
Rozdzielacz PLC światłowodowy typu paletowego
Rozdzielacz PLC do montażu w szafie do zastosowań PON
Rozgałęźniki PLC do montażu na ścianie

 

Możemy dostarczyć pełne zestawy produktów rozwiązań FTTX.Wszelkie pytania, prosimy o kontakt.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Światłowód PLC Splitter Mini Tube 1 × 4 ze złączami SC / APC czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.