• IP67 Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa Wytrzymałość na rozciąganie 50N dla ODVA / MPO-ODVA / DLC OM3
  • IP67 Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa Wytrzymałość na rozciąganie 50N dla ODVA / MPO-ODVA / DLC OM3
IP67 Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa Wytrzymałość na rozciąganie 50N dla ODVA / MPO-ODVA / DLC OM3

IP67 Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa Wytrzymałość na rozciąganie 50N dla ODVA / MPO-ODVA / DLC OM3

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Wodoodporna skrzynka na złącze ODVA

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1szt/karton
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Włókna typu: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM Rdzeń: 2, 4, 8, 12, 24
Pudełko: W pełni załadowany, pusty Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

puszka zakończeniowa kabla

,

puszka zakończeniowa ftth

opis produktu

Wodoodporna światłowodowa skrzynka zakończeniowa IP67 dla ODVA / MPO-ODVA / DLC

Obudowa wodoodporna IP67 została zaprojektowana tak, aby przekraczać wymagania ODVA, obudowa spełnia normy szczelności środowiskowej IP67 i jest idealnym wyborem dla taniego / łatwego w użyciu rozwiązania w przemyśle, światłowodzie do anteny (FTTA) lub w innych trudnych zastosowaniach środowiskowych .

Wodoodporna obudowa IP67, wieloportowy terminal światłowodowy, terminale światłowodowe acess. Wieloportowe rozwiązania terminali do zdalnej łączności radiowej w zastosowaniach światłowód do anteny (FTTA). Zespoły kabli światłowodowych tworzą łącze światłowodowe między zdalnym urządzeniem radiowym a terminalem konsolidacyjnym na szczycie wieży.

cechy

  • Strata wtrąceniowa: SC / LC≤0,3dB, MPT / MPO ≤0,5dB, Strata powrotna: ≥50dB.
  • Wytrzymałość na rozciąganie:> 50 N.
  • Stres w pracy: od 70 kpa do 106 kpa;
  • Przy użyciu temperatury: - 40 ~ + 75 ℃
  • Wilgotność względna: ≤85% (+ 30 ℃).
  • Stopień ochrony: IP67
  • Wewnętrzny spis nadmiarowego światłowodu, wygodny w obsłudze i konserwacji.
  • Szczególnie nadaje się do użytku najemców wielopiętrowych i wieżowców, łatwy w instalacji, łatwy w instalacji.
  • Materiał: nowe paliwo odporne na ABS, zapewnienie jakości, działanie zmniejszające palność zgodnie z
    standard branży komunikacyjnej, trudnopalny gatunek UL94V - poziom 0
  • Odpowiedni adapter: MIni-SC, złącze H-SC, ODVA-LC, ODVA-MPO, ODVA-MPT.
  • Struktura: typ otwarty
  • Kolor: szary (kolor można dostosować)
  • Sposób uszczelnienia: uszczelnienia TPE
  • Metoda instalacji: nad głową, wisi.
  • Rozmiar (H * W * D) mm: 250 * 80 * 70 mm

Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany IP67 Wodoodporna światłowodowa skrzynka zaciskowa Wytrzymałość na rozciąganie 50N dla ODVA / MPO-ODVA / DLC OM3 czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.