• Kompletne kable antenowe światłowodowe z kompletem AXS na LC Duplex SGS Certyfikowane
  • Kompletne kable antenowe światłowodowe z kompletem AXS na LC Duplex SGS Certyfikowane
Kompletne kable antenowe światłowodowe z kompletem AXS na LC Duplex SGS Certyfikowane

Kompletne kable antenowe światłowodowe z kompletem AXS na LC Duplex SGS Certyfikowane

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: FOCABLE
Orzecznictwo: RoHS Compliant, SGS Certificate, ISO Certificate
Numer modelu: Patchcord FULLAXS LC 2 rdzeń

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10SZT.
Szczegóły pakowania: 1 sztuk / worek PE
Czas dostawy: 3-5dni
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Włókna typu: G.652D, G.657A, G.655, SM lub MM Materiał kabla: PVC, LSZH, OFNP, OFNR, TPU
Średnica kabla: 0,9 mm Złącze: SC / APC, SC / UPC, LC / APC, LC / UPC, MPO
Rdzenie: 12 rdzeni Długość: 1M, 2M, 3M, 5M lub zgodnie z życzeniem klienta
Opancerzony: Nieopancerzony, pancerny Kontrola jakości: 100% test przed wysyłką
High Light:

Patchcord światłowodowy simplex

,

zworka światłowodowa

opis produktu

Łącznik światłowodowy FullAXS na LC duplex do zestawów kabli antenowych

Dzięki tej nowej linii produktów użytkownicy mogą również łatwo usunąć, a po otwarciu całej zdalnej skrzynki radiowej, jej zawartość odsłonięta w złych warunkach pogodowych otwór grodziowy zastępuje transponder. W przypadku połączenia światłowodowego interfejs dupleksu LC systemu złączy zawiera standard branżowy dotyczący szybkiego, sparowanego ze wszystkimi transceiverem LC duplex SFP. Złącze FullAXS może być zaprojektowane do transmisji w trybie jednomodowym lub wielomodowym światłowodem.

Projekty połączeń WIMAX i Long Term Evolution (LTE) nowej generacji (FTTA) wymagają wytrzymałych zestawów kabli do użytku na zewnątrz. W celu bezpośredniego połączenia zestawy kabli muszą być podłączone bezpośrednio do optycznych urządzeń nadawczo-odbiorczych za pośrednictwem konstrukcji grodzi. W tym konkretnym zastosowaniu konstrukcja złącza będzie musiała uwzględniać dużą tolerancję w kierunku Z. Ponadto powłoka złącza musi umożliwiać łatwe łączenie jedną ręką.

System złączy FullAXS spełnia to wymaganie, pozwalając na dużą tolerancję w kierunku Z, a jednocześnie oferuje zaletę montażu osłony złącza jedną ręką. Dzięki tej nowej ofercie produktowej użytkownicy mogą również wygodnie usuwać i wymieniać nadajniki-odbiorniki przez wycięcie w przegrodzie, co całkowicie eliminuje potrzebę otwierania całej zdalnej skrzynki radiowej i wystawiania jej zawartości na niebezpieczne warunki pogodowe. W przypadku połączenia optycznego, system złączy zawiera standardowy interfejs dupleks LC dla przemysłu do szybkiego łączenia ze wszystkimi nadajnikami-odbiornikami LC duplex SFP.

FOC COMMUNICATION CO., LTD oferuje kable krosowe Fullaxs / LC-LC, kable krosowe Fullaxs / LC-SC, kable krosowe Fullaxs / LC-MPO zgodnie z życzeniem klienta, długość od 1 metra do 500 metrów.

cechy

■ Otwarta przegroda dla łatwego dostępu do SFP
■ Pozytywne informacje zwrotne dla operatora po pełnym połączeniu
■ Krycie jedną ręką
■ Dupleksowy interfejs LC
■ Wycięcia w grodzi pozwalają na usunięcie transiwera przez przegrodę (nie ma potrzeby otwierania RRH w celu wymiany transiwera)
■ Solidne blokowanie bagnetowe dla łatwego, szybkiego i bezpiecznego łączenia
■ Wielomodowy i jednomodowy
■ Wodoodporny, pyłoodporny i odporny na korozję
■ Rozszerzenie do RJ45 itp
■ Wtyczka ma konstrukcję wolną od tolerancji, całkowicie swobodną w osi Z.
■ Brak wyboczenia kabla w dowolnym momencie podczas lub po instalacji
■ Ekonomiczna, wypełniona szkłem przegroda z polimeru lub odlewu ciśnieniowego z metalu
■ Dostępna wersja do instalacji w terenie

Dane techniczne

Złącze Koniec A Fullaxs (dupleks LC)
Koniec B Fullaxs (dupleks LC) lub SC, MPO, MTP
Fibre Core 2)
Tryb Tryb pojedyńczy Wielomodowy
Długość fali roboczej (nm) 1310/1550 850/1310
Polerowanie UPC APC UPC
Utrata wtrąceniowa (Max.dB) 0.2 0,3
Utrata zwrotu (min. Db) 55 60 35
Czasy krycia 500 min
Trwałość (Max.dB) 0.2
Reaptability (Max.dB) 0,5
Temperatura pracy (℃) -40 ~ + 85
Temperatura przechowywania (℃) -40 ~ + 85


Patchcord światłowodowy, Patchcord światłowodowy, Zespoły światłowodowe, Mostki światłowodowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Kompletne kable antenowe światłowodowe z kompletem AXS na LC Duplex SGS Certyfikowane czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.